حمایت از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ

به گزارش وبلاگ تاج به نقل از سازمان نظا م صنفی رایانه ای، صندوق نوآوری و شکوفایی علاوه بر برپایی پاویون شرکت های دانش بنیان در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از حضور مستقل شرکت ها در این نمایشگاه هم حمایت می نماید.

حمایت از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ

علاقمندان جهت ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه می توانند تا اول تیر ماه جاری به سامانه خدمات صندوق نوآوری (غزال) مراجعه نمایند.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت های دانش بنیان، حمایت از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی داخلی است که واحد توانمندسازی صندوق در سال 1400 هم حمایت خود را از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های بین المللی داخلی ادامه داده است.

مقدار حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور هر شرکت دانش بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه های تاییدشده، 30 میلیون تومان در سال (حداقل 3 نمایشگاه قابل استفاده) است تا شرکت ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) طی روزهای 18 تا 21 تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حمایت از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از حضور مستقل شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید